החזרות וביטול הזמנות

החזרות וביטול הזמנות

מדיניות הביטולים, השינויים וההחזרים
להלן פירוט מדיניות ביטול ההזמנה ו/או החזרת מוצרים ותנאיהם:
  1. ביטול עסקת הרכישה בתוך שעה מרגע השלמת הזמנת הפריטים באתר ובתנאי שמשלוח הפריט לא יצא ללקוח - יעשה באמצעות הודעת מייל לשירות הלקוחות במייל כאמור המשתמש יזוכה בסכום הרכישה כולל דמי המשלוח, בניכוי 5% מערך הקנייה או סך של 100 ₪ – הנמוך מביניהם, בגין העסקה.     
  2. במקרה של ביטול עסקת הרכישה מכל סיבה שהיא לאחר שנשלח המוצר אל המשתמש, בתנאי שאריזתו לא נפתחה, הוא יהא רשאי לבטל את העסקה בתוך 14 יום מיום קבלת הפריט לידיו באמצעות השבת המוצר לכתובת החנות. הביטול יהיה כרוך בתשלום דמי משלוח של החבילה על חשבון הלקוח בעלות של  30₪.+ניכוי של 5%, דמי המשלוח יקוזזו משווי העסקה.(לדוגמא - החזרה של מוצר בעלות 100 ש״ח תתבטא בהחזר כספי של 70 ש״ח). דמי המשלוח אשר נגבו במעמד העסקה לא ניתנים לזיכוי. בנוסף, החזר המוצר יבוצע על ידי הלקוח בדואר רשום ועל חשבונו.
  3. כאמור הזיכוי או קרדיט לשימוש (לפי העניין) יינתן בתנאי שהמוצר שסופק יוחזר ללא שימוש ו/או פגם ו/או נזק – ועם התוויות עליו כפי שהתקבל. במידה והמוצר הוחזר שלא כאמור בסעיף זה, המשתמש לא יהא זכאי לזיכוי כלשהו (לא זיכוי כספי ולא שובר זיכוי- קרדיט).
  4. ניתן להחזיר את המוצר הניתן להחזרה בהתאם לתקנון זה ועל פי הדין – כל עוד לא נעשה בו שימוש כזה או אחר, באריזתו המקורית - תוך 14 ימים מקבלתו. מפעילת האתר תהא בעלת שיקול הדעת הבלעדי והמוחלט בנוגע למצב הסחורה המוחזרת. פריטים ומוצרים אשר יגיעו לאחר שימוש כלשהו ו/או סממנים לשימוש לא ניתן יהיה להחזירם ולא יזכו את המשתמש בסכום הרכישה- הכל בכפוף לשיקול דעתה הבלעדי והמוחלט של מפעילי האתר.                                                                        מובהר ומודגש כי פריטים אשר נרכשו במסגרת מבצעים, קודי קופון ו/או סוף עונה, ניתנים להחזרה/החלפה תוך 48 שעות מיום קבלתם וזאת בהתאם לחוק הגנת הצרכן. 
  5. שובר זיכוי – "קרדיט" לרכישות באתר האונליין יינתן לתקופה של שנתיים מיום החזרת המוצר.
  6. יצוין ויודגש : כל החזר/זיכוי מצריך ומחייב הצגת חשבונית הרכישה.
  7. בכל שאלה הקשורה לבירורים, החלפות, החזרות וכד' יש לפנות אל מחלקת שירות הלקוחות של ארגו במפורט להלן.
  8. על הלקוח לבדוק שהמוצר לשביעות רצונו טרם ביצוע הרכישה. האחריות הינה בגין פגמים הנובעים מכשל או פגם בהליך היצור בלבד. לא תינתן אחריות בגין נזקים הנובעים משימוש במוצר ו/או בלאי טבעי ו/או שחיקת המוצר ו/או שימוש לא נאות או בלתי סביר שלא בהתאם/או שנגרמו בזדון (כולל שבר המוצר).